Tip na plugin: What The File

V rubrice: Pluginy

Plugin What The File se hodí především pro uživatele, kteří se seznamují s novou šablonou a potřebují v ní dělat určité změny. Mohou velmi jednoduše zjistit, jaký php soubor upravit.

 

Plugin I Read This

V rubrice: Pluginy | Obtížnost:

Vytvořil jsem nový plugin pro WordPress, který dá čtenářům možnost poskytnout jednoduchou zpětnou vazbu autorovi příspěvku.

 

Advanced Custom Fields

V rubrice: Pluginy | Obtížnost:

Uživatelská pole ve Wordpressu jsou mocným nástrojem při vytváření a upravování šablon. Dejme tomu, že chcete vytvořit svou vlastní filmotéku na WordPressu. Ke každému postu budete potřeboval přidat rok vydání, originální název, herce, obrázky, další související filmy a další všemožné údaje, které vás napadnou.

 

Plugin – Facebook like data

V rubrice: Pluginy | Obtížnost:

Mnoho uživatelů WordPressu (ale i webových stránek obecně) se potýká s tím, že jejich stránka na Facebooku zobrazuje špatný náhledový obrázek. Ke sdílenému článku naprosto irelevantní, což čtenáře určitě nepřitáhne, spíše odradí.

 

Tip na plugin: wordpress pro mobilní zařízení

V rubrice: Pluginy | Obtížnost:

Dnešní doba je dynamická a na nás neustále útočí nové, extra moderní technologie, kterým se musíme přizpůsobovat. Jednou z nich je i prohlížení webových stránek v mobilním telefonu. Ne každý na to je připraven a možná se budete až divit, jak některé části internetu jsou v mobilu naprosto nepoužitelné. Nastal tedy čas proměnit svůj blog na WordPressu.

 

Plugin Editorial Calendar

V rubrice: Pluginy | Obtížnost:

Dnešní tip na plugin se nazývá Editorial Calendar a jak již z názvu vyplývá jedná se pomůcku pro plánování článků v čase. Bude se vám hodit zejména když publikuje více autorů najednou a všechny příspěvky je třeba nějak správně synchronizovat, ale určitě ho využijete i při sólo blogování.

 

WordPress PDF Plugin

V rubrice: Pluginy | Obtížnost:

Dnes Vám přináším tip na zajímavý plugin Wordpress PDF Plugin, který umožní čtenářům jednoduchý export článků do PDF souboru. Nemusíte se už starat o vytváření speciálního css vhodného pro tisk, protože vygenerované PDFko je pro přesení na papír maximálně vhodné.

 

Easy Google+ Widget

V rubrice: Pluginy | Obtížnost:

Dnes jsem si pro vás připravil zbrusu nový plugin, který váš WordPress konečně propojí se sociální sítí Google Plus. V sidebaru si tak necháte zobrazit nejnovější veřejné příspěvky z vašeho profilu, ať už se jedná o obyčejný text, odkazy, obrázky nebo celá alba. Návštěvníci vašeho WordPressovského blogu všechno jasně uvidí.

 

Pretty Simple Progress meter

V rubrice: Pluginy | Obtížnost:

Máte nějaký cíl, kterého se snažíte v dohledné době dosáhnout? Chcete se svými čtenáři sdílet váš dozajista zdárný postup? Pak vám jistě přijde vhod plugin Pretty Simple Progress meter.

 

Plugin Cron View

V rubrice: Pluginy Tipy & Triky | Obtížnost:

Víte co je to Cron? Pokud ne, tak byste si rychle měli doplnit základní vzdělání. Pomocí něj totiž můžete naplánovat automatické spouštění php scriptů. Využít se to dá nejrůznějšími způsoby – automatické rozesílání emailů v určitou hodinu, dále různé složité operace s databází, které se nemusí provádět každou chvíli. Díky cronu můžete třeba nastavit automatické starých revizí.