WordPress PDF Plugin

V rubrice: Pluginy | Obtížnost:

Dnes Vám přináším tip na zajímavý plugin Wordpress PDF Plugin, který umožní čtenářům jednoduchý export článků do PDF souboru. Nemusíte se už starat o vytváření speciálního css vhodného pro tisk, protože vygenerované PDFko je pro přesení na papír maximálně vhodné.

Výsledné PDF není vhodné pouze pro tisk. Díky správnému generování nadpisů i záložek může fungovat jako takový mini ebook. WordPress PDF Plugin jsem začal používat na svém blogu Fabulátor.cz, kde si také můžete na zkoušku PDF u každého z článků vygenerovat.

WordPress PDF Plugin sice není v češtině, ale jeho samotné uživatelské prostředí překlad umožňuje, včetně dalších nastavení abyste mohli export nastavit podle svých představ.

Stáhnout si ho můžete na http://wordpress.org/extend/plugins/pdf24-posts-to-pdf/

V rubrice: Pluginy | Obtížnost:

Komentáře

 1. Dobry vecer, dakujem za dobry tip na plugin PDF. Ako uplnu zaciatocncku ma potesil. Snazim sa ziskat par vedomosti aj na vasom blogu.
  Vsetko dobre

 2. Zdravím, bohužel se mi v .pdf souboru nezobrazuje správně diakritika. Předpokládám, že je to použitými fonty, které nejsou středoevropské… Máte nějakou radu? Díky za odpověď.
  M.

  1. Mám pocit, že plugin mi fungoval bez nějakých úprav. Zkuste jiný plugin, později jsem přešel na universal-post-manager, tam by mohla diakritika fungoval.

 3. Dobrý den. Zkusil jsem universal-post-manager, ale diakritika se správně nezobrazuje. Nemáte s tím nějaké zkušenosti? Tenhle plugin se mi líbí, je vkusný a vypadá nadějně. Nebo můžete připadně doporučit nějaký jiný plugin, který češtinu zvládá? Děkuji

  1. Dobrý den,

   tento plugin češtinu minimálně zvládal. Možná by ještě mohl být problém v použitém písmu. Export do ostatních formátů vám funguje v pořádku nebo je chyba všude?

Comments are closed.