Překlad šablony Pachyderm

V rubrice: Šablony | Obtížnost:

Pachyderm je jednoduchá a moderní šablona. Nejenom že používá HTML5, ale její layout je rovněž responzivní, takže se přizpůsobí i menším zařízením.

Co vlastně ale znamená slovo Pachyderm? Anglická wiki mi poskytla mlhavou odpověď – jedná se o vyhynulého člena Tlustokožců. Snad samotná šablona neskončí stejně.

Velmi dobře pracuje s nejrůznějšími formáty příspěvků – budete tak moci publikovat obrázek, video, rozhovor, citát, poznámku, stav a další. Skvěle se tedy hodí ke sdílení krátkých a jednoduchých zpráv, ale i psaní regulérních článků. Autor šablony nezapomněl zapracovat náhledové obrázky nebo třeba Ajaxový přístup ke komentářům.

Odkaz na českou verzi šablony: wordpress.fabulator.cz/wp-content/uploads/pachyderm1.zip

Odkaz na demo: pachyderm-demo.calobeedoodles.com

Odkaz na autora šablony: www.carolinemoore.net

V rubrice: Šablony | Obtížnost:

Komentáře

 1. Dobrý den Michale,

  chtěl bych se zeptat, jak je to s odkazem v patičkách u šablon na jejich web? Nechci ho tam. Vím jak ho smazat, ale nevím jestli můžu.
  2) Šablonu průběžně upravuji v css i obrázky – porušuji nějaká pravidla?
  3) Když se šablonou pracuji a upravuji ji, chápu to tak, že to není jejich dílo ale moje dílo a tudíž na ni nemusím odkazovat – je to tak?
  Děkuji moc!

  1. Dobrý den,

   1 – záleží pod jakou licencí je šablona šířena. Např. šablona Pachyderm je pod licencí GNU General Public License, lze tedy odkazy vymazat, ale zároveň musí být odvozená šablona publikovaná (pokud bude publikována) pod stejnou licencí.
   2 – opět záleží na licenci, u této ne
   3 – jde o odvozené dílo, viz. 1 bod

   Michal

Comments are closed.