Překlad šablony Brunelleschi

V rubrice: Šablony | Obtížnost:

Dnes jsem pro vás připravil překlad šablony pojmenované po významném italském architektovi – Brunelleschi. Jedná se o moderní šablonu, která využívá výhody nového HTML 5. Nabízí také několik možností nastavení, pomocí nichž si ji budete moci upravit, aniž byste nějak zasahovali do zdrojového kódu.

Brunelleschi

Brunelleschi

Pokud byste v překladu nalezli nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

V akci: http://kitmacallister.com/
Autorem šablony je Kit MacAllister
Odkaz na stažení:
A konečně odkaz na češtinu:
wordpress.fabulator.cz/wp-content/uploads/cs_CZ.mo

Soubor jednoduše nakopírujete do složky brunelleschi/languages Bohužel jsem narazil na chybu, která mi znemožnila přeložit administrační rozhraní. Pokud byste však toužili i po této službě, stačí do souboru brunelleschi/inc/theme-options.php vložit hned za <?php tento kód:

load_theme_textdomain( 'brunelleschi', TEMPLATEPATH . '/languages' );
$locale = get_locale();
$locale_file = TEMPLATEPATH . "/languages/$locale.php";
if ( is_readable( $locale_file ) ) { require_once( $locale_file ); }
V rubrice: Šablony | Obtížnost:

Komentáře

  1. Ahoj. Vytvářím si WP šablony pomocí jednoho programu (jsou v AJ – program nemá češtinu), a ty, které nevyužívám, dávám k sobě na blog zdarma ke stažení. Prozatím tam jsou teda jenom 3, ale kdyby se ti nějaká zalíbila, byl bych rád, kdyby jsi také přeložil a přidal. Samozřejmě bych pak na blog přidal odkaz na češtinu na tvém blogu 😉
    Link na moje WP šablony je v záhlaví komentáře

    1. Ahoj, podívám se na to. Technicky vypadají dobře, tj. jdou snadno překládat. Je taky teoreticky možné, že všechny texty přejímá z twenty ten, takže možná ani tak nebude překládat, jako spíše napasovat stávající překlad.

Comments are closed.